• Письмові та усні консультації в зручний для Вас час (якщо Ви не маєте досвіду участі в публічних/державних закупівлях або в області побудови відносин з державними корпораціями та структурами, ніколи не брали участі в торгах на Prozorro, або ж такий досвід та результати є негативними, то допомога фахівця нашої Компанії Вам є вкрай необхідною).
  • Підготовка пропозицій для торгів (фахівці нашої Компанії підготують всі необхідні документи відповідно до чинного законодавства та вимог замовника тендеру, що забезпечить Вам конкурентоспроможну та ефективну участь у процедурі закупівлі. Зазначене також передбачає надання консультацій юридичного характеру стосовно всіх етапів процесу проведення тендеру, реєстрація на одному з електронних майданчиків, аналіз тендерної документації і підготовка пропозиції, яка 100% буде відповідати всім вимогам замовника торгів, отримання необхідних документів для підготовки тендерної пропозиції, а також всі інші супутні послуги).
  • Розробка антикорупційної програми (на виконання вимог законодавства більшість замовників тендерів вимагають наявності в учасника антикорупційної програми, яка б відповідала вимогам чинного законодавства. Так, згідно з вимогами Закону України "Про публічні закупівлі" замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію останнього в разі, якщо юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми. Фахівці нашої Компанії здійснять розробку антикорупційної програми індивідуально саме для Вас, не використовуючи шаблони, а виходячи з особливостей діяльності Вашого підприємства та Ваших побажань).
  • Попередня перевірка пропозиції (аналіз та перевірка тендерної пропозиції на відповідність вимогам замовника торгів. Фахівці нашої Компанії оперативно нададуть відповідь Вам на всі питання і допоможуть подати якісну тендерну пропозицію для участі у тендері).
  • Перевірка пропозицій конкурентів (аналіз та перевірка тендерних пропозицій конкурентів на відповідність вимогам замовника з метою забезпечення Вам перемоги у тендері).
  • Підготовка скарг на дії/бездіяльність/рішення замовників торгів до Антимонопольного комітету України (фахівці нашої Компанії підготують скаргу, що 100% буде прийнята до розгляду, навіть у найскладнішій в ситуації, в якій Ви можете опинитись через будь-які рішення/дії/бездільність замовників торгів (скарги на дискримінаційні, незаконні вимоги, на відхилення, на переможця тощо), нададуть професійні консультації та рекомендації, у тому числі стосовно здійснення плати за подання скарги, а також забезпечать представництво Ваших інтересів в Антимонопольному комітеті України та нададуть всі інші супутні послуги).
  • Підготовка вимог про усунення порушень у тендері до замовника торгів (що надасть можливість оперативно вплинути на неприйнятні для Вас дії та рішення замовника тендеру. Зазвичай такі вимоги попереджають подання скарги до Антимонопольного комітету України та дозволяють врегулювати спірні ситуації без звернення до органу оскарження та інших органів влади).
  • Інші послуги учасникам публічних закупівель.

 

Ми поважаємо конфіденційність! Тому під час надання усього спектру послуг гарантуємо збереження Вашої конфіденційної інформації та комерційних таємниць на всіх етапах супроводження та після цього.